+48 502 834 443 wynajembusowkrakow@gmail.com Kraków 24h

Wynajem aut

Firma Maestro Transfer oferuje profesjonalny wynajem busów 9 osobowych i aut osobowych na terenie Małopolski.

Wszystkie auta mają pełne pakiety ubezpieczeń Polska + UE , są wyposażone w klimatyzację, poduszki powietrzne, wspomaganie kierowcy, tempomat, radio oraz elektryczne szyby i lusterka.

Planujesz wypad za miasto lub wyjazd na wakacje a nie masz własnego auta? Mamy do dyspozycji nie zawodne busy Toyota Proace z rocznika 2019 dostępne w 3 rozmiarach , dzięki którym wraz z grupą znajomych lub rodziną będziesz mógł podróżować w komfortowych warunkach.

Cennik jest dostępny w osobnej zakładce. Proponujemy wynajem busów i aut osobowych zarówno krótkoterminowy, jak i średnio oraz długoterminowy. Koszt wynajmu w zależności od modelu pojazdu.Im dłuższy wynajem busów i aut osobowych, tym dzienna opłata jest niższa. Stosujemy także taryfy indywidualne. Dopasuj naszą ofertę do swoich potrzeb i ciesz się z korzyści, jakie dają auta z naszej floty.

W ramach uzupełnia oferty oferujemy podstawienie i odbiór auta z dowolnego adresu – usługa wyceniana jest indywidualnie z Klientem. Główny obszar naszej działalności obejmuje Kraków i okolice.

Zadzwoń teraz!
+48 502 834 443